Historia

Doświadczenie i pasja dwojga ludzi stała powodem pojawienia się na rynku mebli do łazienek firmy PLUSA. Są nimi Monika i Mariusz Goździkowscy. W 1998 na rynku zastała wyprodukowana pierwsza szafka z logo Meble Łazienkowe PLUSA. Projektantem mebli jest pani Monika Howorus-Goździkowska.

Prawdziwym przełomem dla Mebli Łazienkowych PLUSA stał rok 2000. Dzięki stosowaniu najnowszych technologii, unowocześnieniu asortymentu oraz zaspokojeniu oczekiwań i potrzeb klientów, Plusa jest postrzegana jako jedna z wiodących, polskich firm w branży produkcji mebli do łazienek. Dostarczamy asortyment do znanych sklepów i salonów sprzedających meble i wyposażenie do łazienek w całej Polsce...

Firma Plusa produkuje meble z płyt meblowych i z odpornego na wilgoć drewna. W swojej ofercie przedstawiamy pięć różnych serii mebli - Lato, .Com, Linia 1 Linia2, Figura, Jasna. Proponujemy szeroką gamę wykończeń i rozmiarów.

Nasze meble świetnie się nadają do łazienek w domach wielorodzinnych, małych mieszkaniach jak również w hotelach i biurach. Określają one typy i funkcje łazienek, a także zapewniają komfort i wygodę. Zaprojektowaliśmy je zgodnie z najnowszymi trendami na rynku mebli łazienkowych. Od samego początku stawiliśmy na funkcjonalność naszej produkcji. Atutem naszych mebli jest prosta i jednocześnie lekka forma bryły, w czym swój spory udział ma zastosowanie nóżek, które "odrywają meble od ziemi" i sprawiają, że ich konstrukcja wydaje się lżejsza.

Nasza firma wielokrotnie brała udział w międzynarodowych oraz krajowych targach budowlanych.Zakład produkcyjny i dział sprzedaży:
87-517 Brzuze 63, tel 516 65 66 72

Obsługa biura i zamówienia

tel.516 65 66 72 plusa.biuro@wp.pl
DZIAŁ ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCHTEL. 504 46 40 52 plusagm@wp.pl
©2008 PLUSA Meble Łazienkowe
All rights reserved.

Projekt & cms: www.zstudio.pl