Miesięcznik Łazienka, grudzień 2007
Miesięcznik Łazienka, grudzień 2007

Kontynuujemy ranking Dobry Produkt, w którym co miesiąc zwracamy sie do firm budowlanych z Polski z prośbą o podanie tzrech najlepiej sprzedających się w ich salonach/hurtowaniach modeli w danej grupie asortymentowej. Produkty, które uzyskały największą liczbę głosów prezentujemy na łamach naszego miesięcznika. W tym miesiącu zwróciliśmy sie do reprezentowanej grupy firm z prośbą o wskazanie maksymalnie trzech najchętniej kupowanych kompletów mebli łazienkowych. w ramkingu wzielo udział 61 punktów handlowych. W nasępnym numerze przedstawimy 10 najlepiej sprzedających sie kolekcji akcesoriów łazienkowych.

Przeprowadzony przez nas w tym miesiącu ranking udowodnił, iż na polskim rynku mebli łazienkowych, zdecydowany prym wiodą krajowi producenci m.in. Sanitec Koło, Plusa ( zwycięzca rankingu), czy Cersanit. Dominację tę potwierdza nie tylko obecność wyłącznie polskich wytwórców w pierwszej dziesiątce zestawienia, lecz uwagę zwraca również fakt, iż firma rodzime stanowią zdecydowaną większość wśród wszystkich typowych marek. Polskie meble, jak widać cieszą się wśród kupujących największą popularnością, wg opinii naszych rozmówców z ankietowanych punktów sprzedaży, z zagranicznymi konkurują przystępną ceną, nie ustepując im przy tym jakością.

Możliwość Wyboru.
O różnorodności preferencji zakupowych Polaków, obejmujących również rynek mebli łazienkowych, świadczy także liczba wytypowanych kolekcji meblowych - ankietowani wymienili 67 różnych serii 25 producentów. W prezentowanej przez nas pierwszej dziedzinie znalazły się aż 4 kolekcje firmy Sanitec Koło,  w tym dwie z nich - "Varius" oraz "Aplauz: uplasowały się ex-aequo na drugiej pozycji rankingu ustepując jedynie miejsca cieszącej się niezmienną popularnością serii "Lato" firmy Plusa (szafka tej serii zwycieżyła w przprowadzony przez nas w zeszłym roku rankingu najlepiej sprzedających się szafek podumywalkowych).
Firmy produkujące meble łazienkowe oferują klientom możliwość wyboru wielu wzorców oraz, przede wszystkim, kolorów szafek. Producenci staraja się sprostać różnorodnym gustom i potrzebom nabywców oferując możliwość indywidualnego wyboru wybarwienia drewna lub w przypadku mebli fornirowanych - koloru okładziny, a także doboru opowiadających gustom nabywców uchwytów lub profilów.Zakład produkcyjny i dział sprzedaży:
87-517 Brzuze 63, tel 516 65 66 72

Obsługa biura i zamówienia

tel.516 65 66 72 plusa.biuro@wp.pl
DZIAŁ ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCHTEL. 504 46 40 52 plusagm@wp.pl
©2008 PLUSA Meble Łazienkowe
All rights reserved.

Projekt & cms: www.zstudio.pl